رویه ارسال سفارش موبایل 37

ثبت سفارشات

۲۴ساعته، همه روزه

 

  بازه تحویل سفارشات شنبه تا پنجشنه 11 الی 19

 

ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه 11 الی 19

 

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، موبایل ۳۷ قادر به تغییر روش انتخابی نخواهد بود. پس لطفا در انتخاب روش خرید دقت فرمایید .

رویه ارسال کالا براساس مناطق مختلف

۱. مراجعه حضوری
۲. پیک موتوری ۲تا۳ساعت پس از ثبت سفارش

۱. مراجعه حضوری
۲. پیک موتوری ۳ تا۴ ساعت پس از ثبت سفارش
۳. پست پیشتاز : سفارش تا قبل از ساعت ۱۳ (شنبه تاچهارشنبه) تحویل به اداره پست همان روز . تحویل به صورت معمول ۱روز کاری تحویل خریدار میشود.
۴. تیپاکس : سفارش تا قبل از ساعت ۱۵،تحویل به تیپاکس همان روز. تحویل به صورت معمول ۱ روز کاری

۱. مراجعه حضوری
۲. پست پیشتاز : سفارش تا قبل از ساعت ۱۳ (شنبه تاچهارشنبه) تحویل به اداره پست همان روز . به صورت معمول ۱الی ۲روز کاری
۳.تیپاکس : سفارش تا قبل از ساعت ۱۵،تحویل به تیپاکس همان روز. تحویل به صورت معمول ۱ روز کاری

توضیحات تکمیلی

ارسال سفارشات در موبایل ۳۷ از طریق پست،تیپاکس،دفاتر پیک،تعاونی و انبار ترمینال ها با انتخاب نهایی کاربر و خریدار انجام میشود و موبایل ۳۷ هیچگونه دخالتی در انتخاب نحوه ارسال خریدار ندارد و تنها موظف به تحویل مرسوله به مسئول تحویل و دریافت رسید یا امضا تحویل است و تمامی مسئولیت و عواقب بعد از تحویل مرسوله بر عهده خریدار یا مسئول ارسال است و خریدار خود موظف به پیگیری حل مشکل و مذاکره با مسئول تحویل میباشد.

تمامی مرسولات موبایل ۳۷ قبل از ارسال به طور کامل بسته بندی و پلمپ میشوند و بدون هیچگونه ایراد،آسیب و اشکال (شامل پارگی،سوختگی،ضربه،بسته بندی و‌ پلمپ ناقص و… در ظاهر و داخل بسته بندی) تحویل مسئول ارسال میشود و خریدار موظف است در همان لحظه تحویل، مرسوله را بدون هیچکدام از موارد آسیبی مذکور تحویل گرفته و گشایش نماید و تعداد و‌ نوع اقلام سفارشی را کنترل نماید و در صورت مغایرت یا هر گونه آسیب مذکور در ظاهر یا داخل بسته بندی یا اقلام سفارشی از تحویل آن ممانعت نماید در غیر اینصورت وجود هر گونه اشکال و یا مغایرت در مرسوله تحویلی به عهده خریدار است.

برنامه های سفارش پیشنهادی به نسبت موقعیت مکانی و میزان ارزش سفارشات وضع شده اند و مشتری میبایست به نسبت شرایط بهترین روش را انتخاب نماید.